Nie przepłacaj za perfumy – poznaj ofertę firmy Kasanda!

Zdecydowana większość kobiet, jak i mężczyzn posiada przynajmniej kilka ulubionych perfum. Często są to perfumy renomowanych marek, które kosztują bardzo wiele. Warto jednak wiedzieć, że nie musimy przepłacać za perfumy, ponieważ istnieją takie firmy jak Kasanda, które oferują szeroką ofertę alternatywnych perfum. Są to takie same zapachy perfum jak te oryginalne. Jedyna różnica jest w cenie. Co warto wiedzieć o odpowiednikach perfum?

Odpowiedniki perfum oferowane przez firmę Kasanda mają wiele zalet!

Jedną z firm oferujących odpowiedniki perfum jest Kasanda z Zabrza, która działa już od 2008 roku! Oferuje ona szeroką gamę perfum alternatywnych. Co to oznacza? Zapachy perfum, które znajdziemy w ofercie tej firmy, są takie same, jakie mają oryginalne perfumy. Wszystkie produkty powstają z takich samych esencji zapachowych, jakich używają najbardziej znane marki, a więc możemy mieć pewność, że zapachy takich perfum są tak samo trwałe. Poza tym, jak podpowiada nam Andrzej Rusek z firmy Kasandaalternatywne perfumy są zdecydowanie tańsze, lecz to wcale nie oznacza, że są one gorsze. Trzeba pamiętać o tym, że kupując perfumy znanych marek, płacimy przede wszystkim za markę, natomiast decydując się na odpowiedniki perfum, musimy zapłacić jedynie za zawartość flakoniku. Warto więc tutaj postawić pytanie – po co przepłacać, skoro można mieć taki sam produkt dużo taniej?

Dużymi zaletami odpowiedników perfum jest też to, że cieszą się one dobrymi opiniami. Klienci bardzo często twierdzą, że nie widzą żadnej różnicy między markowym produktem, a jego odpowiednikiem. To najlepszy dowód na to, że możemy mieć taki sam zapach, wydając dużo mniej pieniędzy. Ponadto warto też tutaj dodać, że w ofercie firmy Kasanda możemy znaleźć szeroki wybór zapachów. Eksperci pracujący w niej na bieżąco sprawdzają, jakie nowe zapachy pojawiają się na rynku, a następnie je rozpracowują, dzięki czemu w ofercie bardzo szybko pojawiają się najnowsze zapachy.

Nowe zapachy w ofercie firmy Kasanda!

W ofercie firmy Kasanda regularnie pojawiają się nowe zapachy. Obecnie klientki mogą zdecydować się na zakup nowych zapachów takich jak, chociażby G. Armani Si Passione, który wyróżnia się wyjątkowo kuszącym zapachem. Jest to woda perfumowana, która na pewno spodoba się każdej kobiecie! Ciekawą propozycją jest też Lacoste Eau Sensuelle, CK IN2U – piękny kobiecy zapach, którego nie może zabraknąć w żadnej damskiej kosmetyczce. Na uwagę zasługują również perfumy CK IN2U, D&G Anthology L´Imperatrice 3, czy Lancome Poeme.

Kasanda przygotowała również kilka nowych zapachów dla mężczyzn. Są to m.in. Hugo Boss Red, Camp David Blue Versace Eros, czy Lacoste L.12.12 Blanc. Każdy na pewno znajdzie coś ciekawego w najnowszej ofercie odpowiedników perfum firmy Kasanda!     Już wkrótce dostępne będą damskie zapachy takie jak: Lancome Idole, Yves Saint Laurent Libre czy Dior Joy.  Prosimy o śledzenie strony internetowej, gdzie na bieżąco aktualizowana jest lista perfum.
Firma Kasanda intensywnie pracuje nad wdrożeniem szerokiej gamy odpowiedników perfum niszowych , do których zaliczają się takie marki jak: Creed, Francis Kurkdjian, Kilian, Xerjoff. Są to bardzo ekskluzywne i bardzo drogie w oryginałach kompozycje zapachowe. W firmie Kasanda możesz je mieć za ułamek tej ceny. 

Translate »